| DeeaDede1010 a întrebat:

Aseara am fost la o petrecere. Am baut mult si nu-mi amintesc prea multe. Stiu doar ca am ramas sa dorm la un baiat, alaturi de mai multe fete si baieti. Nu-mi mai aduc aminte nimic dupa, dar ma tem sa nu fi facut sex. Cum sa-mi dau seama daca mai sunt sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai fi fost dezvirginata te asigur ca astazi ai resimti niste dureri foarte intense in zona vulvei dar mai ales in vagin chiar si la o simpla atingere a acesteia in momentul in care iti stergi "pasarica" dupa ce faci pipi. Dezvirginarea se poate produce cu sau fara ruperea himenului (fara deflorare) dar la fel de bine se poate produce o deflorare insa fara penetrarea vaginului de catre un penis, in cazul unei masturbari. Cu ajutorul unei oglinzi sau a unei poze (care ar putea sa arate cam astfel : http://imgur.com/WRS5q5W) iti poti da seama in ce stare se afla himenul tau in acest, dar poti fi convinsa ca nimeni nu poate confirma nici chiar cel mai reputat medic ginecolog, daca in vaginul tau a fost introdus un penis sau daca vaginul nu a fost penetrat, deoarece aproape in toate cazurile nu ramane absolut nicio urma vizibila care sa confirme/ateste dezvirginarea. Cea mai concludenta dovada a unui eventuale dezvirginari o poate reprezenta disconfortul si durerea la nivelul vulvei. Multa sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ne arati poze cu tine in diverse ipostaze faciale? ce fotogenic esti.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt fotogenic si din acest motiv nu-ti pot indeplini dorinta. De asemenea, sa stii ca oamenii curiosi mor mai repede si mai stii, s-ar putea sa visezi urat si ulterior sa te bantuie si anumite cormaruri. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asa e, sunt curioasa.
insa nu am murit...la intrare, in ultima ta ipostaza.
te-am crapat si pe la coltul gurii.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca la 15 ani ajungi sa te imbeti si sa nu stii daca ai facut sex, este nasol!
Ce o sa faci la 18-20 de ani, daca tu ai inceput-o de acum?

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la un medic ginrcolog si vezi daca mai esti sau nu virgina.

| alexbit90 a răspuns:

Un doctor ginecolog te poate ajuta. happy
desi nu cred sa nu iti fi adus aminte asemenea moment indiferent cat ai fi baut.

Multumesc!

| DeeaDede1010 explică:

Pff...si te crezi asa mare...de faci tarfa pe toata lumea..ma cunosti de undeva? In acea seara, datorita tentatiei am patit asta..de ce te crezi tu asa de superioara tuturor?

| MidnightR a răspuns (pentru DeeaDede1010):

Tentatie la un pahar, hai doua, nu sa cazi lata fara iti amintesti ceva.Tu iti dai seama cat de beata sa fii sa nu iti mai amintesti nimic? Luai paharele ca pe tic tac sau cum?

| DeeaDede1010 explică:

Nu e treaba ta ce am facut eu. Eu am pus o simpla intrebare si voiam sa ma ajute cineva, nu sa ma critice toti. Daca nu vrei sa ma ajuti, nu te mai baga in seama.

| vlad234158 a răspuns:

Ai auzit de doctor?