| Andreea7888t a întrebat:

Aseara am iesit in club (am 17 ani) cu mai multi prieteni si unul dintre ei care tot se da la mine ca sa zic asa de vreo 2-3 luni a facut asta si aseara. Fiind beat tot imi spunea ca ma iubeste,ca îi sunt draga si apoi m-a sarutat de doua ori. Credeti ca a fost sincer ceea ce a spus, chiar daca era beat?
*scuzati categoria*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte simplu sa afli: daca ii pasa cat de cat de tine, te va suna azi. Sarutul este un gest foarte intim, jmai ales pentru fete. Avand in vedere varsta ta, pentru tine este probabil primul sarut si el trebuie sa se poarte frumos, azi sa te sune si sa iti spuna ca si pentru el a fost important. Chiar daca sa zicem nu isi doreste o relatie (probabil nu isi doreste, ca daca iti dorea nu te saruta asa, inainte se iesiti la cateva intalniri doar voi doi), daca ii pasa de tine te va suna azi si iti va spune cateva vorbe frumoase.

| RAY a răspuns:

Cand betia ineaca ratiune ramane doar partea animalica, irationala, emotionala, posibil ca da, dar poate nega ca a spus asta in stare rationala

| Zabbyel a răspuns:

Si de vreo 2-3 luni continuu, tot il ti "beat", a?rolling on the floor)
intrebare love struck flamb love struck

| Elide a răspuns:

Da cu siguranță te iubește laughing

| CristinaJinx07 a răspuns:

Pai de obicei afli adevarul de la oamne cand sunt beti. laughing

| Ruxandra2005 a răspuns:

Eu cred ca acel băiat a fost sincer când ți-a spus că te iubește și te-a sărutat de două ori. Sunt de părerea asta pentru ca oameni când sunt beți spun adevărul ( Mai ales băieți ). Bine nu garantez ca sigur spun tot timpul numai și numai adevărul. Dar în general oameni când sunt beți spun ce au ei pe suflet!