| anonim_4396 a întrebat:

Buna, aseară iubitul meu a ejaculat la mine in gura și am înghițit... după o ora a început sa ma doara capul tare și dimineața m-am trezit cu durere de gat...nu știu ce este sau de la ce. Sper sa nu fie vreo boala, ci doar o simpla răceala. Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Ar putea fi o infectie, dar ceva ma face sa cred ca ar putea fi si faptul ca poate s-a fortat un pic introducerea intregului penis (deepthroat) intr-o pozitie in care gatul nu ar fi putut anatomic sa faca asta, sau tu nu ai aceasta abilitate si in orice pozitie, acest lucru nu va fi posibil, glandul penian "lovindu-se" mereu de arcada palatofaringiana, ajungand sa creeze iritatie si senzatia de usturime si/sau durere.
Acum, din aceste doua variante, cred ca tu stii mai bine care ar putea fi mai plauzibila.
Ia comprimate pentru supt cu actiune antiseptica si ibuprofen/paracetamol (adica ceea ce ai lua in mod normal daca ar fi o faringita acuta, de exemplu) si ar trebui sa se amelioreze in urmatoarele 5 zile. Daca nu trece dupa aproximativ o saptamana, fa un exudat faringian.
Numai bine!

| Cjsjsjshhdhshaja a răspuns (pentru Floridori):

Mulțumesc mult, dar m-am liniștit când am mers in Bucătărie și fratii mei mi-au spus ca și pe ei ii doare in același loc. Posibil sa fie o răceala și se pare ca toti o avem. Mulțumesc mult de răspuns oricum!❤️❤️

| Floridori a răspuns (pentru Cjsjsjshhdhshaja):

Cu drag!
Insanatosire grabnica tututor!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca ai o infectie in gat de la sperma pe care ai inghiti-o.

| danaieladaniela a răspuns:

Cred ca este o sipla raceala, nu iti face griji.

| Lorena6879 a răspuns:

Iai supto? Ce scârbos

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Esti ok