| ღÐιαναღ a întrebat:

Aserara am vorbit cu prietenul meu prin sms'uri sh el ma intr ce imi place la el si eu i'am spus. El a spus ca ii place la mine parul sh sani sh k sunt kopilaroasa. Dupa m'a intrebat ce as face daca as fi impreuna cu el intr'o camera. Eu i'am zis ca l'as saruta, el mi-a zis ca m'ar saruta pe sani. Nu stiu cum sa il fac sa nu mai vb despre sanii mei pentru ca incepe sa ma enerveze deja. PS: Eu am 13 ani sh prietenul meu 15. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Baiat de preot...
Recent am citit in ziar despre un baiat de preot ce a fost inchis pentru trafic de droguri, prostitutie(inclusiv cu minori), rapire de minori etc etc. Deci te sfatuiesc sa nu te bazezi pe chestia asta. Nu spun ca si el ar fi tot asa!
Poate ca pur si simplu ii place cum arati, ii place corpul tau. Daca chiar te deranjeaza atat de tare, cand mai aduce vorba despre sanii tai, ai putea sa ii spui ceva de genul "Vorbesti atat de mult despre ei incat incep sa cred ca doar pentru asta esti cu mine". De asemenea, spune-i ca te face sa te simti prost.

11 răspunsuri:
| ღÐιαnαღ a răspuns:

Pai ar trebui sa-i spui ca te deranjeaza... si ai sa spui tu " daca se supara" dar daca el tine la tine o sa accepte big grin succeshee hee

| foxi a răspuns:

Cam precoci...sunteti!

| ღÐιαναღ explică (pentru ღÐιαnαღ):

Pai i'am spus asta doar ca continua sa vb sh sa imi zica chestii...

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Aici cred că e vorba de altceva, nu de sâni.Nu ştiu dacă ar trebui să-ţi spun, dar el vrea să facă dragoste cu tine.
Sunteţi prea mici pentru aşa ceva!

| LoLo a răspuns:

Ia gandeste-te tu asa singurica, ce asteapta baiatul asta de la tine, si ce vrea sa faca mai exact?!?!

| ღÐιαnαღ a răspuns (pentru ღÐιαναღ):

Creca e un baiat de ala disperat de sex. nu stiu ce sa-ti zic! sad ar trebui sa-i zici serios... si zii ca nu.ti place... daca tine la tine va acceptawinking

| ღÐιαναღ explică (pentru LoLo):

Da poate credeti ca vrea sa faca sex, dar eu nu cred pentru ca este baiat de preot...

| ღÐιαναღ explică (pentru ღÐιαnαღ):

El nu e genu' asta de baiat care sa zicem ca e disperat dupa sex...doar k are el asa un fix cu sanii mei sad

| ღÐιαnαღ a răspuns (pentru ღÐιαναღ):

De moment ce el iti spune toate chestiile alea... fii sigura ca asta vreawinking

| Ioanaa1796 a răspuns:

Buna! uite... poate sa fie el baiat de preot dar daca e baiat de preot asta nu inseamna ca nu poate sa fie obsedat sexual. Poate el si-a inceput viata sexuala deja si vrea sa te convinga sa si-o incepi si tu.Ai grija cu el. Apropo, ai putea sa vorbesti cu el si sa ii spui ca o relatie nu rezuma numai la sani, sex si chestii d`astea.Succes.Funda?:X

| LoLo a răspuns (pentru ღÐιαναღ):

Si tu crezi acum ca daca este baiat de preot nu poate sa faca asemenea lucruri? Si daca este,crezi ca ar trebui sa-ti vorbeasca intruna despre sani? spune-i si tu sa te impresioneze cu altceva.
Acum nu stiu cum este el, iar daca tu zici ca nu il crezi in stare de asa ceva, inseamna ca il cunosti foarte bine.