| Mihaelay890 a întrebat:

Buna! Asta este singura întrebare și dacă cineva îmi poate răspunde mai detaliat îi dau funda! Luna trecuta pe la sfârșit, cu o zi înainte de a-mi veni menstruația a venit prietenul meu la mine și a ejaculat și s-a șters cu mana repede, după aceea s-a dus repede la baie și s-a spălat cu apă și săpun bine de fata cu mine, iar după aceea mi-a băgat degetele în vagin. A 2 a zi mi-a venit menstruația. A fost normala, a ținut 5 zile, a curs destul, culoare ok. Problema este că după ce mi s-a terminat ovulația, eu am ovulație imediat după menstruație, a început să îmi curgă picături de sânge, nu sunt deschise la culoare, au culoarea menstruației, cu câteva zile până să mi se întâmple așa am avut dureri ca la menstruație. Prima zi a curs maxim 4 picături, a 2 a zi mai mult iar astăzi este a 3a zis și au curs cam 10 picături. POT SA FIU ÎNSĂRCINATĂ DUPA CELE POVESTITE? va rog seriozitate.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CERT, CORECT si 100% GARANTA este categoric. NU in privinta posibilitatii de a exista chiar si o sarcina pur ipotetica.
1.) -- in ciclul menstrual anterior a fost 100% IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina fiindca acea masturbare a avut loc in ULTIMA si a ciclului menstrual care este ABSOLUT sigur o zi 100% INFERTILA asa cum este explicat in urmatorul raspuns :
https://www.tpu.ro/......una-eu-si/
2.) - Ai putea EXPLICA cum ai reusit sa ajungi la concluzia privind producerea OVULATIEI asa cum ai precizat in urmatoarea fraza :
"" Problema este că după ce mi s-a terminat ovulația, eu am ovulație imediat după menstruație, ""? :-?
Fiindca asa ceva NU se poate intampla nici in cazul ciclului menstrual OVULATORIU cel mai scurt posibil cel de 21 de zile.
3.) -- Este posibil ca sangerarea menstruala sa NU se temine in totalitate si astfel si in urmatoarele cateva zile de la terminarea sangerarii propriu zise, sa mai poata sa apara cateva picaturi de sange.
Multa sanatate!