| Ufkhjdksh a întrebat:

Astăzi am făcut sex după o luna cu iubitul meu și in timpul contactului a curs sange la un moment dat destul de mult. Precizez ca nu mai sunt virgina de cam 4 luni, deci nu ar fi vorba de dezvirginare. Peste 2 zile ar trebui in mod normal sa-mi vina ciclul. Credeți ca e posibil sa-mi fi venit menstruația mai devreme datorită sexului sau de ce sa fi sângerat așa?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este menstruatia.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert si sigur s-a pornit menstruatia putin mai devreme. Se pot produce/intampla astfel de mici dereglari ale lungimii ciclului menstrual cu +/- si 2-3 zile, fara ca acest lucru sa reprezinta vreo problema de luat in seama. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi venit menstrustia mai devreme.

| Jay1 a răspuns:

O modificare a perioadei de aparitie a menstruatiei nu reprezinta un motiv de ingrijorare!