| anonim0015 a întrebat:

Astazi cand am iesit de la scoala am mai stat putin cu tipu' ala de care imi place avand in vedere ca suntem amici si a fost o joaca intr0un fel de-a soarecele si pisica adica el vroia sa imi atinga sanii si l-am lasat un pic dar doar un pic (Ce naiba! Nu-s jucarii! :-d) si s-a apropiat de mine dar nu ne-am sarutat m-a luat usor in brate apoi mi-a pus ambele maini pe fund si m-a tras mai aproape de el si am simtit ceva. Este posibil sa-i fi provocat, stiti voi, o erectie? Ca nu prea ma pricep la de-astea... Ajutor va rog frumos! kiss

Răspuns Câştigător
| Ileana_6025 a răspuns:

Da. Baitetilor li se cam "scoala"' cand iau o fata in brate, mai ales daca sunt tineri si neexperimentati tongue

3 răspunsuri:
| blanOs a răspuns:

Poate era telefonul :-s

| BubblesStres a răspuns:

Orice e posibil.laughing

| Stefy200 a răspuns:

E posibil daca e mai mare cred ca da...Sau mai mult ca sigur daca e mai mare!