| zJack a întrebat:

Astazi vine o colega la mine si as avea o curiozitate...eu ma simt excitat de sosetele fetelor(footfetish) si as vrea sa o conving sa ma lase sa ii miros picioarele.Cum as putea sa ii propun asta?big grin Amandoi avem 18 ani

Răspuns Câştigător
| LilPleito a răspuns:

Varsă-i ceva "din greșeală" pe șosete si-i zici ca i le iei sa le pui la uscat undeva. Astfel ai vreo 30 de secunde. Enjoy. laughing

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

In loc sa-i faci altceva tu ii mirosi sosetele.
Esti "bolnav" dar exista remediu: miroase sosete de barbati.

| Violleta2022 a răspuns:

Iar ai revenit, cu aceeasi poveste mincinoasa?