| anonim_4396 a întrebat:

Astept răspunsuri mai mult de la fete. Ce părere aveți despre sexul oral? Cred ca daca nu ar exista brd, ar face toti, măcar din curiozitate? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Face parte din preludiu și e ceva normal și plăcut înaintea sexului normal, deci o părere ok

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda asa specimene mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere foarte buna

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Bunnn, pu**-n gura, gata fata!

| Marbella188 a răspuns:

Sex oral, oh noo, yax. Dar nu, nu e asa, doar ca asa zicem toate cand suntem întrebate. O partida fara sex oral nu e partida. Adica dpmdv vine de la sine. La mine a devenit o obisnuinta. Plus ca o faci persoanei iubite, nu fiecarui labagui peste care dai.

| anonim_4396 explică (pentru Marbella188):

Doar daca existã sentimente?
Dar daca existã atractie fizica puternica/iti place caracterul din prima?

| Marbella188 a răspuns (pentru anonim_4396):

E posibil sa o faci o data si sa ramai o amintire placuta in gandul lui, sau doar o alta parasuta care i-a supt melcu

| dragodana a răspuns (pentru Marbella188):

Salut! Ai mare dreptate.

| gogu220 a răspuns (pentru Marbella188):

Cum adică *peste care dai*?
Tu mergi pe stradă, şi poc! din greşeală cazi în patul unuia? aşa pe stradă? după care te ştergi de praf şi mergi mai departe?
Deci până acasă peste câţi dai?
De unde ştii că *iubitul* nu s-a jucat niciodată cu daraba? Poate o mai freacă şi acum şi tu o sugi liniştită doar pentru cp e *iubi?*