| IlariMia a întrebat:

Azi am fost la un campionat de handbal si m-am îndrăgostit de un băiat gen. dragoste la prima vederelaughing si. l-am căutat pe Instagram( am aflat numele lui de la cineva) si i-am dat mesaj. i-am zis că l-am văzut la meci si cam atât. Iar acum vreau sa mai vorbesc cu el dar habar nu am ce. puteți să-mi dați ceva idei, pls?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine lasă-l în pace.

| Violleta2022 a răspuns:

La 12-13 ani cati ai, nu-i dragoste, doar simpatie.
Apoi, el avand deja 18 ani, nu-i interesta de copile atat de micute ca tine, deci, vezi-ti de scoala si de papusele, ca ai timp de baieti mai tarziu dupa 16-17 ani.

| SunnyBunny68 a răspuns:

Poti sa il intrebi despre interesele lui, unde ii place sa mearga si chestii din astea, poti sa-l intrebi asa daca a mai fost intr-o relatie si daca nu, daca vrea sa-si gaseasca aleasa, zic si eu laughing Sper ca e destul de bunisor raspunsul big grin

| IlariMia explică (pentru SunnyBunny68):

Mda.Dar eu îs a7 a si el a 12a