| Maria17012000 a întrebat:

Buna.
Azi cand faceam curat, am gasit intr.un sampon un prezervativ...
Cand l.am intrebat ce e cu prezervativul, mi-a spus ca, e de cand si a facut lăbica..cand eu eram de noapte la lucru
Noi mai stam si cu varul lui in casa
Un raspuns va rog :/
Crede-ti ca m-a inselat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma dar chiar te-a luat de proasta, fiindca nimeni, dar absolut nimeni nu-si pune prezrevativ acasa, ca sa-si faca singur laba!

Da, a avut o femeie la el, cat ai fost de tura si a avaut sex cu ea, folosind prezrevativula ala, si de frica sa nu-l gasesti l-a ascuns in sticla de sampon, ca de-l arunca la gunoi il vedeai tu.
A uitat fraierul unde l-a ascuns si acum ca l-ai gasit s-a speriat si ti-a trantit cea mai proasta minciuna posibila.

Cat despre varu-su din casa, nu are nici o relevanta, ca ala ori nu era acasa, ori au facut-o posta amandoi... ori au avut 2 pitipoance la sexuit.

| iulia0514 a răspuns:

Cum sa folosească prezervativ când se masturbează? E absolut aberant! Și cum sa bage prezervativul folosit în sticla de șampon e scarbos! Iubitul asta al tău nu are deloc imaginație putea spune ca habar nu are cum a apărut acolo prezervativul și ca cel mai probabil e al verișorului sau și că îi rușine să-l întrebe, oricum ți-a răspuns chiar el la întrebare când a confirmat ca e prezervativul lui! Noroc ca bărbați nu prea știu sa mintăhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a știut ăla unde să arunce prezervativul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia să arunce prezervativul în WC.

| Maria17012000 explică:

Mi-a mai spus ca, atunci cand pune prezervativul, e ca si cand o baga in...
E adevarat?

| mi25 a răspuns (pentru Maria17012000):

Da, am facut-o si eu cand eram adolescent. Este altfel decat fara: mai placut.