| Dialog17 a întrebat:

Azi la scoala o fata din alta clasa care o cunosc mi-a zis daca am telefonul la mine si i'am zis ca nu il am si chiar nici nu il aveam. dupa ore ea a ramas cu o colega de cls si vb nu stiu ce despre mine cred ca se uitau amandoua la mine si radeau. zi de zi se uita la mine cand trec pe langa ea. eu cred ca ma place. e asa cum cred eu? si vreau si cateva sfaturi cum sa o abordez >:" sunt si mai rusinos

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca esti mic, chiar nu realizezi prostia care balteste in capul tau?

| Dialog17 explică (pentru neutrino):

Alt raspuns nu puteai sa imi dai? " ce prostie balteste in capul meu "?

| Love4Music a răspuns:

Invit-o dupa scoala la un suc.
Daca nu dupa masa cheam-o la o plimbare, ca tot ii iarna daca ii se face frig ai ocazia sa o tii in bratewinking

| Smile3 a răspuns (pentru Love4Music):

E bun sfatul, dar nu pentru el! e prea mic pentru asta!( nu stiu, cati ani ai, dah sunt sigura!)... fara suparare Love4 Music, dar cel mai bine Dialog17, (zic eu) e sa urmezi sfatul lui byby965winking

| Dialog17 explică (pentru Smile3):

Am 15 ani... si cu fetele nu prea ma descurc. sa imi dau seama cand ma plac sau ce vor de la mine ca nu toate fetele imi zic in fata. se las "citite " sa zic asa de baieti... asa cred. eu oricum o sa iau toate sfaturile lasate de voi happy

Răspuns utilizator avertizat
| byby965 a răspuns:

Hmm pai ar trebui sa faci tu primul pas! Adica sa incerci sa flirtezi cu easmug
adica sa vezi daca ea iti raspundewinking si dupa astept sa imi spui ce se intampla! astept raspunsul tau!