| Ufkhjdksh a întrebat:

Azi m-am dezvirginat cu prietenul meu și eu consider ca a fost totul ok. A terminat in prezervativ prima oara, dar nu in mine, era afara, După ne-am dus amandoi la baie și am urinat, iar după aceea am mai făcut-o o data identic. Adică tot așa a terminat in prezervativ și tot afara, nu in mine. Precizez ca menstruația trebuie sa îmi vina miercuri. E ok dacă pe viitor procedam la fel? E sigur așa? Erau și prezervative durex extra safe.

9 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Sa inteleg ca nu s-a spalat?

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat sexul este intotdeauna protejat, nu sunt sanse de sarcina!

| Emilian65 a răspuns:

Daca folositi prezervative, puteti face sex oricand si de cate ori vreti voi si nu vei ramane gravida

| ywar a răspuns:

Bai, ce sa-ti spun? Capabil baiatul. Daca s-a putut apuca de treaba atat de repede, e baiat de nadejde. E si cald, zboara hormonii! happy Spor la sex!

| Necunoscut112 a răspuns:

Faptul că tu urinezi sau nu, este egal cu 0. Iar atât timp cât folosiţi prezervative, îşi poate da drumul în ele, in înteriorul vaginului tău, că asta e scopul lor. Coitul întrerupt se practică cu sexul neprotejat, de regulă, în perioada infertila a femeii. În altă ordine de idei, dacă faceţi sex protejat cu prezervativ lasa-l sa îşi dea drumul în tine, şi urinarea nu mai are niciun rol.

| teo530 a răspuns:

Daca nu a fost rupt e ok. Si nu ar mai trebui si 2 oara deoarece penisul este ud iar prezervativul se poate rupe.

| Ufkhjdksh explică (pentru teo530):

Nu s-au rupt. Le-am pus corect și oricum le-am verificat la final.

| Bogdann1107 a răspuns:

E sigur dar dup fiecare contact, zi sa se spele la Pla!

| Ufkhjdksh explică (pentru Bogdann1107):

S-a spălat cu apa și săpun după fiecare contact.