| Lolly184 a întrebat:

azi mi s`a intamplat ceva ciudat. Mergeam pe hol la scoala, sieu mergeam intr-o directie, iar un baiat care imi da semne ca ma place, mergea in directia opusa. La un moment dat. a vorbit o colega cu mine, iar eu am vrut sa ma uit la ea. dar in schimb parca privirea mi s`a dus la acel baiat, iar in momentul acela s`a intors si el si ne-am uitat unul la altul in acelasi timp, repet, mergeam in directii opuse, iar privirea mi s`a dus acolo fara sa vreau, nu vroiam sa ma uit la el. vroiam sa ii arat ca nu il plac, ca nu simt ce simte si el. Acum ceva timp in urma am fost la dans la scoala, si el a incercat sa vorbeasca cu mine, dar eu nu am bagat de seama ce vroia. iar atunci am crezut ca ma place. Pe urma tot incerca sa vorbeasca cu mine, sa faca ce fac si eu si statea mai mult pe langa mine. El este mai mic decat mine, la inaltime ma refer.este destul de scund si asta m`a oprit mereu, de ce nu stiu. El poate fii doar prietenos sau credeti ca ma place? Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

E foarte posibil sa te placa. Acum intrebarea cea mai importanta este daca tu il placi? Pentru ca daca raspunsul tau este da, atunci ar trebui sa il bagi mai mult in seama. Daca nu il placi, eu te-as sfatui sa incerci sa il eviti in continuare, pentru ca am impresia ca te place si va fi cam dureros pentru el ca mai tarziu sa afle ca tu nu il placi. Mai bine acum decat mai tarziu.

4 răspunsuri:
| Lolly184 explică:

@sebiccule in ce sa aiba mama experienta? ce intreb eu si ce rasp tu laughing

| zippit a răspuns:

Inaltimea nu este ceva de care sa iti fie rusine e si un anime pe tema asta a inalimi o poveste de dragoste in care fata este mai inalta dar totusi chiar nu conteaza.eu cred ca baiatul ala chiar te place happy tu stii cel mai bine ce simti si raspunsul e acolo

| cristiano9 a răspuns:

Poi probabil te place, si probabil si u il simpatizezi ca altfel nu m'ai puneai intrebarea aicilaughing Ce sa faci? baga'te pe felie, ce mai astepti :X

| Vvistula a răspuns:

Daca are experienta e ok bagate cu el daca nu are e nasol