| Sandra_9151 a întrebat:

azi sora mea a eshit cu prietenul care il plac si cu varul lui, si au luat vorba de mine, si varul lu baiatul acesta care il plac i-a zis lu sora me ca lui iii place de mine si ca este trist ca nu am esit si eu. Insa eu cu el m-am certat i-am zis ca nu mai doresc sa discut cu el, singura nu stiu de ce i-am zis asa poate ca sunt geloasa ca are prietena.Ar putea sa ma iubeasca el chiar de are prietena si sunt de un an impreuna? el stie ca eu il iubesc deja de 2 ani si 8 luni si ca mi-am facut tatuaj in numele lui ar putea sa ma iubeasca?

Răspuns Câştigător
| SunshineBby a răspuns:

Singurul lucru pe care poti sa il faci e sa te intalnesti cu el si sa vorbiti deschis.Am avut si eu o problema asemanatoare.Il placeam mult si credeam ca o sa se desparta de prietena lui.Dar o iubeste si nu a facut asta,cu toate ca ne intelegeam super bine si zicea ca daca nu era cu ea era totul bine intre noi.L-am ast un timp, acum numai vorbesc cu elstraight face
Ai grija sa nu se foloseasca de tine, si fii tare nu ii arata ca il iubesti daca el nu o face happy Sper ca te-am ajutat! Fii tare si scrie-ne aici dupa ce vorbiti deschis daca ai rezolvat ceva.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doamne fata tu esti obsesionata cu acel baiat sa stii ca in viata asta nu totul e roz multumeste-te cu ce iti da Dumnezeu nu mai sta dupa acel individ si daca te iubea nu mai statea cu prietena lui deci e neserios.

| gigiro a răspuns:

Ce ne facem cu exprimarea Sandra, ca e tare greoaie? NU stii sa expui corect problema care te doare.Daca are prietena.e greu de spus daca te iubeste sau nu si e foarte greu de spus daca o va parasi pe ea, pentru tine. Daca ieseai si tu. poate aflai mai multe.Si cu tatuajul,ce ai realizat? Crezi ca e o dovada de iubire din partea ta, dar baiatul ce spune, sau habar nu are?

| Usagiii98 a răspuns:

Ai facut o adevarata obsesie pentru acel baiat! Are prietena.Si? Ori astepti sa se desparta( ai asteptat 2 ani deja, incap utin timp ce mai conteaza) ori cauti alb baiat.

| SunshineBby a răspuns:

Atunci cand o sa te abordeze, ii vorbesti mai indiferenta si daca iti zice sa iesi, accepti. Daca nu o face el atunci ii spui tu ca vrei sa il vezi. cand va intalniti incearca sa fii tare si sa-l intrebi daca mai are rost sa te gandesti la el.Vezi si tu ce zice. Ptr inceput ar fi bine sa vb asa buna cf, cmf...si sa-i spui tu ca ai vrea sa iesi afara dar n-ai cu cine. Poate se ofera elhappy
Sa nu te emotionezi prea tare, sa incerci sa fii putin mai indiferenta decat esti de obicei.kiss
Dar daca ai asteptat 2 ani si 8 luni nu stiu ce ar putea sa se schimbe acum.Chiar as vrea sa fii tu cea care ramane cu el, daca te-ar merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ti-a facut tac'tu cind a aflat ca fumezi, te-a criticat? e, sa te critice acum si iti zic si eu sa-ti fie rusine ca esti o fata indragostita care nu stie sa scrie si care vrea sa desparta doi oameni care se iubesc, ce c'auti tu in viata meeeeeeeaaaaaa?!

| Sandra_9151 explică:

SunshineBby- ok o sa incerc sa vb cu el, dar nu prea stiu ce sa-i zic.