| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Băieți, ce părere aveți de femeile care vorbesc murdar în pat? Ce va place sa auziți? Îmi vine sa încerc dar uneori mi-e teama sa nu par prea vulgara în ochii bărbatului respectiv.

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Buna. Cand faci sex incearca sa fii relaxata mental si sa te lasi libera. O sa vina de la sine si vorbele. Daca spui chestii fortate o sa sune ca nuca in perete. Poti sa zici orice iti vine, nimic nu este prea vulgar sau prea putin vulgar. Iar daca barbatul te judeca pentru ce zici sau faci in timpul actului sexual, ar trebui schimbat. Nu ar trebui sa te straduiesti sa ii faci pe plac unui om care judeca chestiile astea.

| Briannaa12 a răspuns (pentru Dintrebare):

Merci. De naturala, sunt naturala. În sensul ca nu-mi place sa fac lucruri pe care nu simt sa le fac. Fac ce mi vine, când îmi vine, cum îmi vine, doar ca în legătură cu anumite lucruri apare bariera asta mentala gen "aoleu, dacă ma va judeca?!". Poate pentru ca pana acum nu am avut partenerul potrivit, îl simțeam prea reținut și inhibat și atunci ti e greu sa te dezinhibi total în prezenta unui astfel de om. De asemenea îmi inspira și prea multa sobrietate și îmi dădea impresia ca orice gest îndrăzneț l ar putea deranja. Dar asa cum ai zis și tu, când cineva te judeca pentru asa ceva, trebuie schimbat. Motiv pentru care îmi voi selecta după niște criterii foarte clare viitorii parteneri. Merci pentru răspuns, mi-a plăcut ca ai pus punctul pe i și ca e destul de elaborat happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt pro natura umana,pro fantezi sexuale,orice femeie ar vrea dar de rușine nu face asta,ot ca femeia este vazuta ca fiind raul, daca o femeie se bucura de sex e posedata de diavol, trebuie sa planga, sa sufere sa simta ura lui., ea o victima a lui

| Drimmero a răspuns:

Nu mi-ar permite site-ul sa zic ce mi-ar placea, tu vrei sa ia lumea ban nevinovati ))). Imi place sa fie expresiva, deci prin urmare si vulgara cand e cazul.

| rapandula a răspuns (pentru Drimmero):

Da-i drumul amice, lasa cenzura. Poate o faci pe Cristinuta sa se excite si nu-ti va mai sterge comentariul. Iti va da "apreciat de editori" laughing

| LoveSleep a răspuns:

Ăștia care îți zic sa faci ce simti cred ca sunt toți virgini.

Mie dacă îmi vine să-ți ling piciorul și o fac brusc când facem sex o sa te oripilez puțin.

Dacă sexul fără vorbit murdar îți provoacă o placere de 80% și cu, de 90%, atunci te asigur ca reacția lui în cazul în care n-o să-i placa sau o sa i se para dubios, o să-ți scadă aceasta plăcere cu mult mai mult decât a adăugat acel vorbit murdar.

De-aia aveți o relație sa vorbiți. Vorbiți despre sex, întreabă-l dacă ii place, întreabă-l ce ii place. Cu ocazia asta afli lucruri noi și ii aduci la cunostinta ce îți place să faci. Iar când o faci, sa se aștepte la asta.
Nu trebuie sa renunti la fanteziile tale și nu trebuie sa le discuți mereu pe toate, dar asigură-te ca are și el o idee despre ceea ce îți place să faci, ca să nu te simți tu dubios, când se simte el dubios.

| Crackman a răspuns:

Fa ce vrei

| Invictusman a răspuns:

Ești prea inocenta tu sa pari vreodată vulgara, dar ii poți da cateva bucăți la conserva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa ce iti place, nu ce zice lumea ca "trebuie" sa faci.

De ce sa ii vorbesti murdar, cand ii poti spune ca il iubesti? Fiti romantici! happy

| Paul754880338 a răspuns:

Barbat sau femeie, vrea sa vada in partener(a) doar dezinhibitie ni actorie. Deci, fii tu insati nimic altceva in pat, la masa si pe strada.

| rapandula a răspuns:

E ok. Am si eu o fantezie din aia sa ma incatuseze, sa ma injure de morti, familie, rasa, etc. Sa ia un bici si sa mi-l rupa pe spinare. Sa mi-o suga cu o pofta de nedescris. Sa imi sara in madularul gros de la mare inaltime fara sa-i pese ca mi-o fractureaza. Sa-mi traga palme in timp ce se infige adanc in madular.

| SociopatuI a răspuns:

Adevarate femei.

| andreiserban99999111 a răspuns:

Faci ce vrei