| sixtythree a întrebat:

Buna baieti! Fata sau femeia ideala? Cum ati dori sa fie! Parerea voastra si fiti sinceri!

4 răspunsuri:
| Mike_7143 a răspuns:

Cu ce te ajuta pe tine gusturile mele?

| Loryoficial a răspuns:

Cat mai originala big grin!

| AnnnaMarrria a răspuns:

Din pacate sunt fata, dar varul meu este baiat si-mi tot vorbeste despre o fata pe care o crede ideala, spune despre colega de la clasa a 12-a, are parul lung si negru, ochii albastrii, este mai brunetica, depinde si de tine acum, are cam 158 cm, nu este manelista(doamne ajuta, in sfarsit oameni intregi la minte, scuze, daca asculti)deci? te-am ajutat oare cu ceva?
^_^toate cele bune^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca megan fox tongue sau Jessica Alba :X