| anonim_4396 a întrebat:

Cam inainte cu cat timp/zile inainte de venirea ciclului (pentru prima oara) incep durerile de burta? :-s sunt sanse ca in aceeasi zi in care au aparut durerile, sa vina? sau urmatoarea zi? mersi happy funda

4 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Nu cred. poate doar te avertizeaza dar n-ai grija in acceasi zi no sa-ti vie.la mine asa a fost.bafta

| Nicoleta1621 a răspuns:

Pe mine ma doare burta inainte si dupa vine:d

| ILINCA_8854 a răspuns:

Salut,pe mine m-a durut 2 zile la rind inainte de venirea ciclului pentru prima oara.Dar in ziua ceia mai speciala nu am simtit nimic nimic nici nu m-a durut.

| BabiiXd a răspuns:

Staii sa.ti explic cum era la mine
dupa ce mi.a venit la 11 ani dupa cate luni (maxim 3-4) nu m.a durut dar dupa un timp mi.au aparut niste dureri foarte dureroase.
nu stiu daca si tie la felwinking bafta