| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Când eram mai mică (16 ani)acum am 20.

Îmi plăcea de iubitul surori mele rolling on the floor
Iar după ce sa despărțit sora mea de el i am zis ca îmi plăcea de el rolling on the floor) însă ia mi-a zis ca trebuia sa ii spun ca oricum iei nu ii placea de el asa mult și ca ea era între timp cu altul.
Credeți ca dacă a-și fi fost cu el sora mea ar fi geloasă? Sau e bine ca i am zis

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era geloasa de aia vroia sa te spioneze. O avea mare si invidia pùlii raneste orgolii

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur NU. fiindca in firea surorii tale NU exista, ''morbul'' geloziei. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Sora ta nu este, nu era geloasă, dar era trișoare, în numele iubirii, ceea ce divinitatea iartă, gelozia nu.
Așa că, dacă îi ziceai atunci, erai poate azi împreună cu el.

| Andreeush a răspuns:

De ce te mai gândesti la ceva ce nu sa întâmplat?