| Denisa6789 a întrebat:

Bună, când îmi introduc degetul în vagin la început ma doare, însă când întra mai adânc nu ma mai doare, doar când îl bag sau când îl scot, sunt încă virgina am doar 15 ani. Este o problema?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Care să fie problema:
- că ești virgină?
- că ai 15 ani?
- sau că te lauzi cu "degețica"?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am sa inteleg de ce o ditamai fata de 15 ani isi baga degetele in vagin cu intentia de a se auto-deflora singura (rupe himenul)?

Daca aveai 10 ani spuneam ca-i curiozitate, dar la 15 ani...chiar nu pot sa cred ca nu ai habar de existenta himenului, de dezvirginare si de ruperea lui care iti poate aduce neplaceri.

In caz de nu stiai iti spun eu: la virgine nu se baga nimic in vagin, nici macar degetele fiindca risti sa-ti rupi singura himenul sau sa te infectezi.

Masturbarea la virgine se face cu degetul pe clitoris si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o problemă

| just4ubr2015 a răspuns:

Baga 3 degete si nu te va mai durea