| aurelia96 a întrebat:

Care e culoarea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| LoveAngel223 a răspuns:

Mov

8 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Rosuhappy

| Christina a răspuns:

Roz :p

| Ionutzz97 a răspuns:

Portocaliu

| SatanaInIzmene a răspuns:

Zau! ...si eu am un crocodil ca animal de companie. Ce sa fac?

| SatanaInIzmene a răspuns:

Bai, de ce ti-ai editat intrebarea? De ce nu lasi sa vada toata lumea ce imaginiatie bolnava aveti cacaciosi astia mici de 11 ani care cred ca lumea e a lor?

| pinkrulz1994 a răspuns:

Nu esti normala.sa zicem. fa un test de sarcina si unu de sange.sa nu fii luat vreo boalahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?! Ești nebuna? Si eu am întrebat odată asa, dar am făcut un concurs în care fundita era implicata! Ma rog...roz! Si acum ce facem? Stam și ne uitam pe pereți?

| XMyzue_1273 a răspuns:

Rouz si mouv :p