| anonim_4396 a întrebat:

Care pastila de a doua zi e mai eficienta? Escapelle sau postinor? Am făcut sex neprotejat in ziua ocupației si am luat escapelle. Era mai bun postinor?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Felicitari pentru bomba chimica pe care ti-ai admiistrat-o. Nu conteaza ce ai luat fiindca sunt la fel. De acum in colo sa folositi prezervativul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai cumva ''norocul'' ca organismul tau sa NU fie unul care sa fie perfect sanatos, incat sa aiba capacitatea si puterea de a contracara efectele extrem de nocive ale pastile nenorocite pe care ai folosit-o probabil INUTIL, exista posibilitatea sa devii si tu una dintre femeile care au devenit STERPE/INFERTILE si nu mai pot face copii. Lipsa educatiei sexuale din programa scolara faciliteaza existenta unei asemenea stari de INCONSTIENTA si IRESPONSABILITATE in randul tinerelor lipsite de cele mai elementare informatii in aceasta privinta. Roaga-te sa ai parte de noroc si de cat mai putine efecte adverse nedorite! Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Prezervativul.
N-am priceput totuși cine te ocupase...

| alina2k18 a răspuns:

Prezervativu e bun copila!

| Alicezzz a răspuns:

Ai luat pastila, acum mai conteaza?! Asteapta reactiile ei adverse si nu te panica.