| AdelinaIoana11 a întrebat:

Care sunt simptomele atunci când sunt însărcinată in primele zile / săptămâni? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MelissaAdela a răspuns:

Simptomele apar din a 2-a luna si se manifesta prin oboseala, stari de greata, ameteli, constipatie si crampe, sani umflati, scurgeri usoare de sange
Cam astea ar fi senzatiile

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primele zile nu ai nici un simptom!
Simptomele apar dupa 3 saptamani de cand esti gravida si nu apar la toate femeile, depinzad de corpul fiecarei femei,
Unele au greturi, altele nu au nimic.

| Ether a răspuns:

In primele zile/saptamani nu exista simptome. Eventual nu mai ai ciclu menstrual.

| Randomuser2000 a răspuns:

Nasti in cele mai multe cazuri