| laviniabeluska11 a întrebat:

Cât timp poate sta un bărbat după o femeie doar pentru sex?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea mult. Caută alta, intre timp.

| romeo78 a răspuns:

Mai corect, cine pe cine fraierește?
Căci a sta după o fată, doar pentru a face sex, denotă lipsa de coloană vertebrală!
Corect, este ori vrea, ori nu vrea!
Dar, a aștepta, iar între timp să o tragi cu alta, iertare, e caz de psihiatrie!
Încerci, o lună, maxim 2, dar după aceea renunți.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unii reusesc sa astepte ani si ani de zile. big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asta nu inseamna ca se mentine doar pentru ea, ca un sfant.laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Observatia ta este absolut logica si perfect rationala.winking

| Frank51 a răspuns:

Ah gen sa astepti? Ma gandeam la altceva. Pot sa astept mult si bine daca ea nu este pregatita, exista maini ai uitat?

| Sofer a răspuns:

2 luni am stat după una și apoi sex sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct de la Maestru
https://youtu.be/LdPlZIrVjp4

| S8N a răspuns:

Disperarea aduce oamenii la gânduri și obiceiuri ridicol de proaste.

Am vorbit cu tipi care și-au ținut "crush" pe o fată de ani întregi și niciodată n-au avut mingiuțele să o întrebe. Stăteau totuși obsedați după fata aia pentru ani buni.

E legat de faptul că tipii ăia nu au opțiuni când vine vorba de femei, și încearcă cât mai greu să impresioneze una în speranța că va fi cu el și vor avea contact sexual.

| SasukeCS2 a răspuns:

1 an poate si mai mult daca e buna tipa. Si apropo in perioada asta de asteptare le pocneste pe altele sa nu crezi ca sta pe bara.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Nici n ai idee...

| aicaramba a răspuns:

Am asteptat 2 ani, era virgina si avea 16 ani, acum dupa 12 ani inca suntem impreuna si de 2 ani si casatoriti.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Secunde

| costinel1991 a răspuns:

7 luni am stat dupa o fata in 2013, arata beton si mi-am pus ambitia pentru ca era foarte mofturoasa si se tinea mare, mai si mintea dupa una si alta. Dar..arata bine de tot, dupa aceea am salutat-o din mers. Si acum dupa atatia ani s-a măritat cu un prieten de al meu?

| acpl a răspuns:

Toata viata.