| andreeaaa1 a întrebat:

BUna! Cateva sfaturi pentru recucerirea fostului prieten?
funda

2 răspunsuri:
| Andreeaaaaaaa a răspuns:

Buna! fii indiferenta cu el nu il baga tu pe el in seama lasa-l pe el sa te bage pe tine si cand stai in preajma lui sa pari sa fi cat mai zambitoare si fericita ca sa vada ca nu suferi dupa el desi poate tu suferi dar nu ii arata ca pe urma te ea de fraiera si zice:a pai pe aia ma bag cand vreau ca tine la mine crede-ma pe chestiile astea m-am inpakat cu iubitul meu de 3 ori Succes!:X

| maggy1 a răspuns:

Sfatul meu este sa-l ignori un timp.nu uita ca esti fata si ai si tu mindria ta. daca te iubeste o sa se intoarca. ai rabdare daca sincer sint si eu in aceeasi situatie ca tine. dar ce-i de facut asa-s baietii astea.dar noi trebuie sa avem un pic de rabdare