| Mădălina_Bianca_1993 a întrebat:

Caut o melodie de cateva zile si nu o gasesc, o manea mai exact. Stiu cateva versuri care suna cam asa: Stau si ma gandesc mereu ce iubire iti port eu, ma iubesti te iubesc asa vom fi mereu si orice s ar intampla eu nu te las la greu, tu esti dragsotea mea si eu sunt viata ta, eu ti as da inima mea dar sa ai grija de ea.

Cam astea sunt versurile melodia este lenta am cautat pe google, Youtube si nu am gasit o. Versurile nu sunt in ordine.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur este o manea vezi guță minune

| Xelon a răspuns:

Chiar m-au emotionat versurile crying