| OneLifeOneLove a întrebat:

Ce as putea sa'i iau verisoarei mele de ziua ei?(face 18 ani)
Fundiilove struck

7 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

O bijuterie ceva. Niste cercei, un parfum, ce stii ca`i place ei mai mult si mai mult. big grin

| Delete a răspuns:

Sunt de acord cu anonim un vibrator sa se joace cu el big grin

| motherfuckerstyle a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un urs foarte mare, o bratara pe care o poti grava[poti scrie ce doresti u], o narghilea[depinde cum este ea, daca vrea sa incerce lucruri noi e cadoul potrivit:d]si pentru cele 18 pedepse i-ati putea lua o olita, un scutec, suzeta, sampanie de copii si sa-i faceti poze stand pe olita cu suzeta in gurarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervative tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator zic eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci tu acasa un album cu hainele ei favorite si tot ce-i place dar acestea sa fie pozate si puse in album. Ori ai putea sa-i iei un jurnal suuuuuuuuper taaaaaare! Si aaaaa mentionez si niste flori!

| cryssbby a răspuns:

In primul rand florile care ii plac. Dupa aceea i-ai o buzitza sau un blug... Iti recomand sa ii iei o bratara sau un lant. MAMA are un magazin de bijuteri daca vrei trimite-mi mesaj si iti zic tot.