| Lavinia1910 a întrebat:

Ce cadou aș putea să îi fac iubitului meu de V. Day? Am cumpărat o rama personalizată. Ce cadou credeti ca as mai putea sa-i fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exact o rama ii lipsea. O cina romantica urmata de altele, l-ar incanta cel mai mult.

| cuvant a răspuns:

Scrie-i o scrisoare in care sa-i spui de ce il apreciezi.
Va conta mai mult decat orice cadou ca o va putea pastra si sa o citeasca in viitor.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Pentru v.day rama este suficientă happy

Răspuns utilizator avertizat
| UnicornLover1 a răspuns:

Daca crezi ca o sa ii placa poți sa iei o sticla mica de 0.5 din sticla. ii pui o scrisoare înăuntru ca cele de pe mare. sper ca te-am ajutat