| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Ce cadou faceti de obicei iubitei voastre de ziua ei sau in general. Ceva mai deosebit.Multumesc :*

2 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Poti sa optezi p-u o bijuterie fina, un colier sau cercei, parfumuri sau o lenjerie intima. Afla-i care-i sunt florile preferate si cumparai atitea citi ani implineste. Pune in el un biletel si o ciocolatawinking

| Georgy_7404 a răspuns:

1)pai ceva cu voi 2 o poza 2) florile ei preferate 3) o seara in oras si sa o rasfeti 4) sa ii faci o pretrecere 5) o cina romantic 6) cumpara-i ceva ce stii ca ii place mult si nu a avut posibilitatea sa si-l achizitioneze 7)du-o la restaurantul ei preferat 8) daca esti un tip mai instarit inchiriaza-i un club invita-i pe toti prietenii ei cu care se intelege ea foarte bine sper ca ti-am fost de folos... fundita?