| Irina_Ilaria_1995 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna atunci cand vorbesti cu un barbat si el zambeste mult intorcandu-si capul spre dreapta lasat putin pe spate zambind? Credeti ca e semn de simpatie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il doare gatul.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie plictisit si jenat ca trebuie sa te asculte.
Zambeste evident din bun simt, dar daca da atata din cap si priveste spre dreapta sau stanga, neprivindu-te direct in ochi, asa cum ar face orice om normal si interesat de tine, insemna doar ca abia asteapta sa scape de tine si sa fuga, evident, neffind interesat de persoana ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tu dai semne de simpatie, prea multi trandafiri ai acolo.

| dd17 a răspuns:

1) ori e plictisit maxim de ce spui
2) ori iti pute gura?