| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Ce credeti, un barbat uita usor o femeie cu care i-a placut foarte mult sa faca sex?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ne uitam la date vedem ca barbati care au avut o legatura emotionala sufera mult mai mult ca femeile si rata sinucideri este de 3/1 /acum cu sexul depinde de cate ori, legatura emotionala, dar, daca doar pentru sex e sa se gandeasca la tine mie ca fata mi ar fi rusine, da vad ca in Romania nu exista rusine

| Violleta2022 a răspuns:

Un barbat uita foarte repede o femeie, cad intalneste o alta, care-i da acelasi lucru. Indiferent cat de buna a fost cealalta in pat, el va gasi intotdeauna alta si alta, ca sa-l satisfaca.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil... NU. Fiindca anumite lucruri sau experiente, mai ales cele placute, raman atat de adanc intiparite in scoarta cerebrala incat dainuie toata viata.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă întâlnește o persană care să îi ofere o senzație mai puternică, sunt șanse să uite.

| EcceHomo a răspuns:

Nu o uita complet, își amintește de ea când mai vrea iarăși să f#tă.

| OrdanKarris a răspuns:

Cu cat are mai multe femei. ciu atat te va uita mai repede. Daca are lipici la muieri va uita si cum te cheama happy

| Amely21 a răspuns:

Nu stiu cum bărbatul.dar femeia uită greu.
De exemplu, eu pe prietenul meu nu pot sa îl uit.

| debarasator63 a răspuns:

Dar pana la urma iti trece, hai fruntea sus!

| jorjache a răspuns:

Foarte greu. Daca se îndrăgostește din nou, poate uită

| Florinn125 a răspuns:

Nu uită niciodată. Dacă simți că i-ai oferit ceva intens, te va ține minte toată viața. În viitorul apropiat, oricâte femei i-ar trece prin pat, tot la tine se va gândi. Până se vor învechi amintirile. Atunci va interveni nostalgia.

| Mihaitarekool a răspuns:

Nu