| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Ce faci când te îndrăgostești?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Pai esti atenta ca sa-ti dai seama daca si el te place. Vezi daca-ti acorda o atentie mai deosebita, daca e agitat in preajma ta, daca se aranjeaza, daca se ofera sa te ajute cu anumite lucruri, vezi daca e mereu vesel in preajma ta, daca sunteti intr-un grup vezi daca vorbeste mai mult cu tine. Daca prezinta semnele astea da-i de inteles in mod subtil ca-l placi, acorda-i o atentie mai deosebita dar nu-i spune ce simti si nu-l invita undeva, ca daca te place si el pana la urma o sa te invite el sa iesiti in oras, iar daca nu te place, dupa cum spunea si Cristiann25, poti sa stai si-n cap si tot n-o sa te placa.

9 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Simti fluturaşi în stomac! :*

| Kasia a răspuns:

Astepti sa te ucida.

| Cristiann25 a răspuns:

Stii ca nu se intelege nimic, nu? Ce a fost penibil din ce ai facut?

| anonim_4396 explică (pentru Cristiann25):

Pai acum crede ca eu m-am dus doar sa-l vad, ca sunt disperata dupa el.sau asa cred. de mult timp ma chinui sa ma observe, s-a intamplat. avanseaza tot mai mult. ajuta-ma.

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca o sa vrea sa te observe, o sa te observe! Daca nu vrea poti sa stai tu si in cap ca tot degeaba.Cred ca toata lumea e de acord cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea e că habar nu ai să tastezi. Nu vă înţeleg, vreţi ajutor, dar vă exprimaţi ca o legumă. La tine fază nasoală înseamnă să te uiţi la o persoană şi apoi să pleci?

Ştii ce ar trebui să faci? Să consulţi un pshiholog.

| Neberius13 a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord cu Ancient, chiar ai nevoie de consiliere psihologica
Poftim, discuta cu nenea asta pe mess, e psiholog de meserie, te ajuta cu cea mai mare placere: ath_090

| SeeDifference a răspuns:

Iubesti!

| Ankutzaaa a răspuns:

Ce pot sa spun...intrebare de 2 lei, raspuns de 50 de bani.
Esti copila mai fato, daca ai 12 ani e bine, insa si atat e prea mult, pentru copilarismele astea oh go on Pfff laughing