| thefirstangel a întrebat:

ce filme de adolescenti stiti si voi...sau filme de dragoste

fundita

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

-Titanic
-Gone With The Wind
-Wuthering Heights
-Remember Me
-Just Go with It
-My Sassy Girl
-Dot the I

Sunt multe de dragoste, ăstea mi-au trecut prin minte. Vizionare plăcută!

| ZeWsSs a răspuns:

Amerian pie de la 1 pana la 7, van wilder 1, 2, 3. i love you beth cooper, she's all that, si mai sunt si altele dar nu imi vin acum in minte

| xButterflyxX a răspuns:

A walk to remember
Tripple dog
Sorority row
Thirteen (merita vazut)
Bo
Greta
Center Stage
Twilight 1 2 3
Wild child
Mean girls
Accepted
16 dorinte ( film de la disney)
Cam atatea imi vin in minte, sper ca te-am ajutat.:*

| Christal a răspuns:

If only, Riding in cars with boys, Not another teen movie, Easy A, It's a boy girl thing, Freaky friday, Superbad, American Pie. ti le recomnad sunt foarte bunehappy primul este de dragoste iar al doilea este o drama. restul despre adolescenti. sunt ff interesante toate incearca'le

| AnDrUsSkA a răspuns:

Twilight 1 2 3
America pie-1-7
If only
Lemonade-mounth
Titanic