| tuGatita a întrebat:

ce i-as putea lua cadou prietenului meu de ziua noastra? facem 3 ani. exclus bratari, lantisoare, ceasuri si parfumuri... ceva mai frumos, dar care sa nu depaseasca 200 de lei. cea mai buna idee, pe care o voi pune si in aplicare funda. vreau multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Ambasada a răspuns:

Cadou?
Hmm.Ce zici de o seara romantica?
Adica, romantica in adevaraul sens al cuvantului.
Cu trandafiri.lumanari si toate bazaconiile astea laughing
Nu stiu.Cadou.Daca ar fi sa fie.Tot la bratari, lantisoare si de astea ajungi...

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Ba chiar i-ai putea lua un lant barbatesc din argint, sa il poarte mereu si sa se gandeasca la tine cand nu sunteti impreuna, si costa pana intr-o 100 ron, scapi si mai ieftin decat ti-ai propus
sau ii poti lua o rama de argint in care sa pui poza voastra, sau il poti surprinde cu o cana personalizata sau un tricou personalizat ceva original

| GabriellaC a răspuns:

Eu la un an i-am facut prietenului meu cadou o perna in forma de inima cu poza noastra si un filmulet facut pe calculator cu poze de la prima intalnire si pana in prezent si pe fundal am pus melodiile lui preferate.