| doareustreet a întrebat:

Buna ce inseamna cand o fata se uita la mine asa mai insistent cand coboara scarile,,, iar cand eu ma intorc in alta parte ea se uita si cand ma uit eu isi intoarce dintr-o data capul?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa insemne, cu ceva i-ai atras atentia si te studiaza sa vada daca corespunzi cumva idealului ei de baiat.
I-ai atras atentia, asa ca, daca-ti place si tie, macar zambeste-i!

| MskDesign a răspuns (pentru greece12):

Cu siguranta ii place.Presupun ca vroia sa fie sigur inainte de a incerca sa o cucereasca. Daca nu o placea nu se apuca sa intrebe pe aici.

| darrio2007 a răspuns:

Sa fie atenta cand coboara scarile cand se uita la tine.Sa nu se impiedice si sa cada.Asteapta sa o saluti.Ai facut asta?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Hahahaaha laughing))) ce copil, nu a cazut nebuna pe scari?

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca ea este surprinsa de ceea ce vede, dar totusi este atenta sa nu cada pe scari. Te intalnesti cu ea numai pe scari?

| andreimrm a răspuns:

Posibil sa te placa, zambeste-i si tu, fa conversatie, si aveti grija pe scari...