| Lolly184 a întrebat:

ce inseamna daca dintr`o data incepi sa te gandesti la cineva si nu te mai poti opri? De cateva zile am inceput sa ma gandesc la un baiat dar nu inteleg de ce, nu il cunosc. dar prietenul prietenei mele este cel mai bun prieten al lui laughing. Cateodata il mai vad prin scoala dar se uita putin si pe urma intoarce capul. astazi l`am vazut, si cand m`am intors sa ma uit la el, el se uita in alta parte. si se inrosise putin la fata. dar nu stiu daca din cauza asta sau era cald in scoala. De fecare data cand vorbesc cu prietenul lui, il aduce in conversatie dintr`o data, fara nici un rost cateodata. dar asta poate fi probabil si din cauza ca nu avem despre altceva sa vorbim. Nu am mai simtit niciodata asa, dintr`o data sa inceapa sa imi placa de cineva.chiar daca nu l`am vazut pentru cateva zile. De vorbit nu prea pot sa vb cu el pentru ca nu prea il vad prin liceu asa de des. doar de 2 ori sa zicem. si asta e repede. Poate ma puteti ajuta voi. cum pot sa mi`l scot din minte?

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Te.ai indragostit. n.ai mai simtit asta pana acum?
de ce sa.l scoti din minte?
vorbeste cu prietenul lui si roaga.l sa faca ceva in privinta asta

| nicolaenistor a răspuns:

Daca iti place de el.vrb chiar tu cu el