| xXxoOOo123 a întrebat:

ce inseamna daca in aceeasi zi acelasi baiat pe care il placi la nebunie, iti spune "nu mai sta in usa ca e frig " si cand sa iesi in curtea scolii sa stea in usa impreuna si cu un alt baiat dragut,si vrand sa iesi afara ii zici "poti sa te dai un pic?" si el sa zica "hai ma ca ai loc... si cand sa intrii inapoi in scoala sa iti inchida usa si sa nu te lase sa o deschizi?(sa tina de ea si dupa ce facu otic sa o deschida)
Ce inseamna, te place, te simpatizeaza?
fundita kiss************!

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ce ce ce? Astea-s tampenii!
Stai relax, niciun semn ca te place...

| AdyAdeluş a răspuns:

Ce? Daca astea sunt gesturi care indica ca te place un baiat...Inseamna ca ma place toata scoala! laughing) Tampenii, sunt chestii ciudate pe care le fac baietii si replici care le aud la televizor. Eu zic sa nu le iei in seama dar ma rog. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Nu, dar se pare ca si asa sunt destul de interesanti pentru anumite fete.

| Seepty a răspuns:

Realmente ca te place, daca face aceste gesturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

He like that guy.happy
Automat amicul lui era mai important decat tine.Din lene nu s-a dat intr-o parte iar nici pe ala nu vrea sa-l deranjeze.

| mmhhhrrrrr12 a răspuns (pentru anonim_4396):

De 1 martie mi-a dat numai mie si unei prietene de a mele martisor si pentru el (era si cu baiatul celelalt)a venit toata clasa lui de baieti... e mai mare cu 1 an.s-a mutat anul asta la scoala mea.
Ps : eu sunt xXxoOOo123, mi-am facut alt cont...(asta)

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Da te place vrea doar sa-ti atraga tentia ai putea incerca sa vorbesti cu el sau sa-l impresionezi

| Tyby148 a răspuns:

Poate e timid si foloseste gesturile pentru a te impresiona sau a te baga in seama
Funda?

| nonammme a răspuns:

Da, te place, baga-te pana nu ti-l sufla alta :*!