| mmhhhrrrrr12 a întrebat:

ce inseamna daca in aceeasi zi acelasi baiat pe care il placi la nebunie, iti spune "nu mai sta in usa ca e frig " si cand sa iesi in curtea scolii sa stea in usa impreuna si cu un alt baiat dragut, si vrand sa iesi afara ii zici "poti sa te dai un pic?" si el sa zica "hai ma ca ai loc... si cand sa intrii inapoi in scoala sa iti inchida usa si sa nu te lase sa o deschizi?(sa tina de ea si dupa ce facu otic sa o deschida)

Ce inseamna, te place, te simpatizeaza?

fundita kiss************!

5 răspunsuri:
| mmhhhrrrrr12 explică:

Mentionez ca nu ne cunoastem

| Rustin a răspuns:

Depinde. Ori se joaca cu tine din lipsa de ocupatie, ori te tachineaza pentru ca te place. Trebuie sa astepti si sa il observi ca sa iti dai seama

| mmhhhrrrrr12 explică (pentru Rustin):

Zambeste tot timpul si se uita la mine, dar oarecum nedumerit, de 1 martie mi-a dat doar mie si unei pritene martisor si pentru el a venit toata clasa de baieti si cand stateam dupa ore la pregatire la olimpiada cu prietena mea (pe care o cunoaste,se cunosc, vorbesc, glumesc), el se punea in spatele nostru si intreba profa"ce invatam azi?".dar bineinteles ca pleca nu lipsea de la ore e baiat bun si imi pace tare mult.
cum sa ma bag in seama mult mai mult cu el, dar fara sa dau in penibil. Daca ma ajuti cu niste sfaturi iti dau FUNDITA!

| HDeNiSaR a răspuns:

Bravo copila! mi-ai facut seara mai frumoasa!rolling on the floor

e PENIBIL! da! te place la nebunie
practic baiatul asta a gasit un scop in viata!

| mmhhhrrrrr12 explică (pentru HDeNiSaR):

Azi,baiatul acela dragut (nu pe care il plac), a venit in clasa la noi (am stat si azi la pregatire la olimpiada)si facea tot posibilul sa stea cu noi si sa chiuleasca de la desenlaughing in plus cand a intrat profa in clasa prietena mea s-a pus in banca ei si el s-a pus in banca mea (am vrut sa ii spun sa se dea, dar mi-a luat-o inainte.conversatia a stat cam asa :
EL:poftim,stai jos!
EU:mersiiii(spunand ceva mai alintat)
PROFA: hai mai du-te la ora!
EL: nu, doamna,am desen,ma lasa domnu'. vreau si eu sa stau aici (s-a asezat in spatele nostru si a inceput tot sa zica :oofff da grele mai sunt astea,da'doamana daca imi puneti o intrebare STIU, imi aduc eu aminte de anul trecut ")
Profa: da da,hai fugi la ora
EL:HAIDETI DOAMANA!
pROFA MAI VORBESC cu domnu' de desen si iti pune absenta
EL NU NU IMI PUNE absenta
PROFA hai fugi
EL(ne spune noua) teste usoare!
Noi :multumim.
SE intoarce dupa doua minute
EL DOAMANA mi-am uitat creionul!
profa ia-l
el nu stiu undei
profa cauta-l(noi radeam )
el:da' nu e. uitati clasa asta e mica,banca e murdara, da ce mica e catedra (la misto ca sa traga de ttimp)...L-am gasit.da' nu are varf
profa:hai gata pleaca!
A plecat, cand ii s-a terminat ora lui (noi am stat mai mult)a venit, a batut la usa, a descis-o :
EL: la revede!
profa tonguea
noi radeam si i-am facut din mana.
OARE ma simpatizeaza, macar un pic?