| Marushka123 a întrebat:

Buna!
Ce intentii are un baiat care vorbeste cu o fata de 3 luni in fiecare zi? S-au vazut de cateva ori,dar el nu face nici o miscare. Prima intalnire a fost doar intre ei doi, iar urmatoarele intalniri au avut loc cu prietenii lui. Si nu a mai chemat niciodata fata sa se vada doar ei doi, fara alti prieteni. E adevarat ca nici fata nu a dat semn ca vrea vreo relatie, vazand ca o cheama mereu cu prietenii lui.
Ce inseamna? Merita incercat in continuare, poate are de gand sa faca vreun pas?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca vorbeste din pliciseala, sa treaca timpul.
Evident, daca nu a mai schitat nici o invitatie dupa rpima intalnire, inseaman ca nu a placut-o si nu este interesat de fata. Dupa cum spuneam, intalnirile sunt cu grupul, unde poti sa ignori pe cei care nu te intereseaza, asa cum afce baiatul asta.
Ce sa incerci? Tu chiar nu vezi ca nu are nimic pentru tine?
Pentru ce ai vrea sa insistiti, ca sa te faci de rusine in grup?
Probabil ca are prieteni in grupul ala si deja le-a spus ca, a incercat ceva cu tine si nu esti ceea ce el ar vrea.
Da-i pace, nusarii pe om, mai ales cand ti-a aratat de 3 luni incoace, doar indiferenta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu-ti pierde timpul cu el. Fiindca ori este imatur sau nu te place cu adevarat. Dupa parerea mea ar fi cazul sa te orientezi catre alt baiat. Succes!

| Andreeush a răspuns:

Dacă în aceste 3 luni nu ți-a zis nimic concret atunci poate te vede doar ca pe o prietenă.

| Sofer a răspuns:

Ca orice relatie. Intalniri si stat impreuna si sex pentru o relatie perfecta.

| alina2k18 a răspuns:

E timid, fi tu mai cu tupeu si vezi ce face, daca tot timidut si asteapta sa iei numai tu initiativa... tu decizi daca vrei sa mai continuati sau nu.

| Crackman a răspuns:

Inseamna ca pierd timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e sa-l intrebi direct/ sa porti o discutie onesta cu el, UNDE vrea sa ajunga chestia dintre voi doi. Pentru ca noi nu avem de unde sa stim ce este in mintea lui.

| Patronu1 a răspuns:

Dacă ma întrebi pe mine, eu zic ca e timid și ca ii este frica ca tu sa nu îl refuzi și sa nu mai rămâneți nici măcar prieteni după aia. Probabil ca tot de asta a și vrut sa ieșiți cu tovarășii lui, ca să nu rămână singur cu tine, dar dacă as fi în locul tău, as pune problema direct dacă are intenții serioase sau nu, au trecut totuși 3 luni frate. Bafta!