| xFaith a întrebat:

Ce parere aveti, cand unele fete ( care nu sunt prietene sau amice cu iubitul vostru ), se baga in seama cu iubitii vostri, pe fb, pe strada etc? Cum procedati?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Asa aflii daca e fidel sau nu. Daca si el continua sa se duca dupa ele, sa flirteze, atunci va fi timpul sa ai o discutie cu el.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu zambesc si ma bucur sa-l vad admirat de necunoscute, e normal, place si atrage.
Si mie imi place Brad Pitt, de exemplu.
Si cat mi-e mie de inaccesibil Brad Pitt, tot atat e si el de inaccesibil pentru oricare alta fata sau femeie.
Pentru ca ma are pe mine.
happy

| madyddd a răspuns:

O să le plesnesc peste bot.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vai fetelor, pentru voi relatia inseamna izolare a baiatului? adica daca suntem iubitii vostri n-avem voie sa socializam cu alte domnisoare? trist, mie mila de iubitii acestor tip de domnisoare...

| neutrino a răspuns:

Au acest drept, traim intr-o tara libera, si in acest fel se vede si caracterul baiatului. Si invers este valabil, poate chiar mai mult!

| Alcyon a răspuns:

Nu faci nimic. Doar nu vrei sa creada despre tine ca esti vreo disperata? Daca te insala, paguba-n ciuperci. Ai scapat de-un nataflet.

| yuuPPy a răspuns:

Stai linistita, are si el nevoie sa mai socializeze, nu poti sa il izolezi lume si sa il pui sa nu mai vorbeasca cu fete. atata timp cat doar vorbesc nu e o chestie de care sa iti faci griji.