| boomoom a întrebat:

ce parere aveti de cuplurile in care fata este mai inalta decat baiatul? cum vi se par si ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RimePeHartie a răspuns:

Pai e totu' ok. nu mi se pare ceva anormal adica nu e vina baiatului ca asa a fost sa fie. Mai bine un baiat mic de statura si bun la suflet decat un baiat inalt si bagabont. Nu conteaza inaltimea intr'o relatie dupa parerea mea

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e soarta lor nu e nimic anormal.

| Kittynika a răspuns:

Mi se pare,intr-un fel comic.
E mai dragut si mai normal sa fie el mai inalt ca ea, sau aproape de aceeasi inaltime.
Cand zic comic, si aud de asta fata mai inalta decat baiatul imi vine in minte instantaneu imaginea lu Iri si Moni laughing

| Byankaa66 a răspuns:

Penibile oh go on. Sunt in situatia asta da n`am ce sa fac, daca exista dragoste treci peste

| rapa a răspuns:

Nu conteazaaa nimic nici cine esti nici ce faci nici cine ai fost nici distanta ani etc. iubirea nu are limiteee fraierilortongue

| adrya_9388 a răspuns:

Mie mi-se pare ok atit timp cit nu-i deranjeaza pe ei, savuarea fructului se masoara dupa calitate nu dupa cantitate.