| Lexyemada a întrebat:

Buna, ce parere aveti de diferențele mari de vârstă intre el si ea, de exemplu eu 20 el 35? Vreau avantaje si dezavantaje.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a afla raspusul cel mai ''autorizat'' in aceasta privinta a diferentelor mai mari de varsta dintre parteneri, ar trebui sa le intrebi direct ori pe Oana Lis care este cu 35 de ani mai tanara fata de sotul ei Viorel Lis sau sa o intrebi pe Irina Tanase, iubita si viitoarea sotie a lui Liviu Dragnea, cuplu in care diferenta de varsta este de doar 30 de ani. Sanatate!

| GouDidodino a răspuns:

Dragostea nu tine cont de varsta

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Face ciorba buna (adica sex de calitate) pe langa gatit care se pricepe si la aia. Nu se plange cu pozitiile gen hai ca ma doare mana curu laba si punete peste mine, rezista mai mult timp in actul sexual nu se plang ca au vaginu uscat si ultimul lucru au capul pe umeri daca ceva nu-i convine te.a lamurit nu sta pe ganduri cum face o copila intre 18 - 28 ani

| Andreeush a răspuns:

15 ani e o diferență cam mare.
Ea când va avea 35 de ani el va avea 50 de ani.