| SimaSimaa a întrebat:

Buna,ce părere aveți despre prezervativele Mondos de la Lidl?
Sau R3 de la Kaufland? (stiu ca sunt mai ieftine,nu vreau critici, as vrea sa știu o părere), daca le-ati folosit sau cum au fost? Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate prezervativele sunt bune, doar sa cumperi masura corecta, ca sa stea foarte strans pe cuc!
Numai un prezrevativ mare (larg) se rupe la sex, fiindca este prea larg, se rasuceste in timp ce intra si iese, pana se intinde la maxim si se rupe.

| Lukasssz a răspuns:

Sunt sparte de aia de pe Tik Tok -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love plus sau durex.pe alea ți le recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit pana acum nici din alea nici din celelalte. Prefer sa cumpar de la farmacie ca acolo imi pot lua exact pe diametrul si lungimea lenisului.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

In funcție de unghiul de curbură și înclinație nu?

Amateurs...

| Strwberrs a răspuns:

Am avut o prietena care a avut Mondos (de la Lidl) si a zis ca au fost okay si nu a avut probleme in timpul sex-ului.

| Aditu94 a răspuns:

Salut, toate prezervativele sunt bune, mai ales cele de la Durex, ce conteaza e sa nu fie expirate s-au intepate..cum se practica.

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Foarte bune cele Mondos cu un sos de usturoi

| covridong a răspuns:

Mondos sunt ok, n-am patit sa se rupa pana acum, faptul ca sunt mai ieftinache nu le face neaparat mai proaste.
recomand cu incredere

astept invitatie la botez

| SexKing69 a răspuns:

Au gust bun, recomand prajite in crusta de migdale si fulgi de porumb cu putin parmezan deasupra. Pofta buna!