| nyko06 a întrebat:

ce parere aveti despre situatia urmatoare : ea are o situatie materiala mai proasta el una foarte buna, cu diferenta mare fata de ea ce credeti relatia lor va rezista, nu vor fi reprosuri din partea parintilor lui ca fata nu e de el ca nu are nimic?

Răspuns Câştigător
| Laura46 a răspuns:

PARINTII VOR AVEA MEREU CEVA DE COMENTAT! important este ca el sa nu fie un pamapalau care sa stea sub fusta mamei sau sub frica lui taso si sa creada tot ce spun ei.Parintilor de baieti mereu li se pare ca fata vrea sa le fure lor averea.Ce te intereseaza ce crede masa? tu cu el stai,nu cu ea! daca vezi ca e incuiata la minte nici nu se merita sa iti pierzi vremea cu ea incercand sa o convingi ca il iubesti pe baiatul ei.O femeie daca e rea nu ai cum sa o chimbi.tu sa zambesti mereu cand ea te va provoca si NICIODATA sa nu o jignesti in fata prietenului tau ca vei avea tu de pierdut dupa.El trebuie sa puna piciorul in prag dacate vrea cu adevarat si sa nu permita nimenui sa te jigneasca. Daca voi va placeti, va iubiti ce treaba are masa si taso? Nu asta ar trebui sa te intereseze, ci cat de mult te vrea el pe tine.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca vede k il iubesti cu adev no sa aiba. desigur o sa exista la inceput comentari dar tuh trebuie sa arati k esti o fata inteligenta frumoasa si buna si k valorezi mai mult decat toti bani lor.

| Gmcc a răspuns:

Parinti daca vor binele baiatului si daca vad ca fata il iubeste neconditionat si ca nu se uita la bani lui nu va fi nici o problema! Daca va fi o problema cel mai in masura ar fi baiatu sa vorbeasca cu parinti lui si de ce nu chiar sa fie si fata de fata! Daca vor vorbi toti 4 si fata le va explica ca il iubeste etc nu cred ca va fi o problema! Iar parinti ar fi batuti in cap sa nu inteleaga!

| nyko06 explică:

Eu nu ma refeream la mine ci in general