| Alexandra9998386 a întrebat:

Bună, ce parere aveti despre următoarea situație. O fata vorbeste cu un baiat pe net 2 săptămâni dupa se intalnesc, toata seara se distrează si se plimba afara. A doua oara cand se vad fac sex dar totuși baiatul propune sa o scoata undeva in oraș in următoarele zile, pe timp de zi ii tot da mesaje si o suna. Credeți ca o va aprecia mai puțin ca s-au culcat atat de repede? Sau doar acesta ii este scopul?

Răspuns Câştigător
| luffypk a răspuns:

Sa faceti sex din primele dati in care v-ati vazut, e cam ciudat si i-ai putea da impresia ca esti o usuratica (parerea mea), eu zic ca sexul mai putea astepta, prima data trebuia sa va cunoasteti cum se cuvine, apoi sa va ganditi si la altele, zic eu... Acum, daca baiatul renunta la tine, tu ce faci? O sa realizezi faptul ca ai fost putin prostuta facand ceea ce ai facut atat de repede, in cel mai bun caz, mai profita putin de tine si cand se plictiseste, trece la urmatoarea...

3 răspunsuri:
| Psihiatrie a răspuns:

Aia e panarama

| CristinaBabu11321 a răspuns:

Cred ca mai bine invatai totusi pentru bacul ala de care ne ziceai data trecuta, asa nici nu iti mai intra sperma in ureche laughing

acum serios vorbind, nu poti stii care este scopul lui dar daca tot ai intrat in treaba asta mergi inainte ai vezi cum decurge relatia mai departe ca nu ai ce pierde