| MuñequitaLoka a întrebat:

ce parerea aveti despre relatiile la distanta?
si daca ati trait / traiti una cum a fost/ e?
sper sa raspundeti happy

Răspuns Câştigător
| malishka93 a răspuns:

Salut.la moment traiesc o relatie la distanta,este foarte greu, apare gelozia, neincrederea citeodata vrei sa pui punct si peste citeva moment te gindesti ca trebuie sa lupti pentru dragoste. iubirea la distanta e foarte complicata...dar totusi exista!

5 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Distanta te indeparteaza happy, chiar daca la inceput poate pare "normal" si "roz", crede-ma cu timpul o sa-ti stea in gat sau o sa devina o obisnuinta, o sa intervia monotonia, DAR atractie, placere ca si cum ar fi langa tine nu o sa aiba cum happy. Am trait asa ceva, 2 ani (doar pe net - pe net ne-am cunoscut, pe net am terminat) si nu m-am ales cu nimic bun, m-am ales cu o serie luuunga de depresii laughing de care nu scapi cine stie ce repede, trebuie sa ai pe cineva sa te ajute sa revi.

| MuñequitaLoka explică:

Cred totusi ca este o diferenta daca cunosti persoana respectiva si ai fost impreuna cu ea sau daca ai cunoscut-o pe internet si relatia a continuat pe internet.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Eu una nu mai cred în aşa ceva.
I-am dat o şansă iar el a distruso :-J
Te sfătuiesc să nu crezi în aşa ceva.
Am trăit pe pielea mea şi mă înşela cu toate curvele :-J

| SnakeTheChaos a răspuns:

Hmm, O relatie la distanta e si ea ceva, dar nu e ceva mare, de exemplu daca te inseala iubitul/iubita tu cum o sa afli? Nu stii cum vorbeste persoana, cum te priveste, daca e fericita! Si nici ea despre tine! O relatie la distanta nu tine prea mult, singura mea relatie la distanta a durat 1 luna si m-a inselat iubita de 3 ori! Asa ca te sfatuiesc sa gasesti pe cineva aproape de tine! happy Daca Poti imi dai si mie o funda? happy Bineinteles doar daca vrei! Multumesc

| Aada a răspuns:

Aiurea