| gabytza_7109 a întrebat:

Buna
Ce pot face daca parintii mei nu prea sunt de acord cu iubitul meu sunt impreuna cu el de 1 an si o luna si nu inteleg de ce il desconsidera, prima oara cand a vorbit cu tata l-a intrebat ca de ce nu are servici, ca ce situatie are. si m-am simtit prost eu pentru ca pe mine nu ma intereseaza situatia materiala eu il iubesc, si are casa slava Domnului acum s-a angajat dar tot asa se poarta cu el...pe mine daca vreau sa ma intalnesc cu el il trimite si pe fratemiu dupa noi si asa mai departe si m-am cam saturat si eu si el de situatia asta...sad

Răspuns Câştigător
| AnAiLuI a răspuns:

Sunt parinti tai. ei iti vor binelewinking
dar am fost si eu in situatia ta :d
asa ca nu are ce sa-ti faca parintii o sa vada ca tot cu el o sa ramaiwinking
si o sa fie bine pana la urma :X
pe fratitu il trimite sa vada ca faci ceva cu prietenul tau se cam tine ca scaiu nu thinking
app si pe taicatu dc il intereseaza de situatia lui thinking
pana la urma tu stai cu el nu taicatuwinking
bafta :*

2 răspunsuri:
| savingyou a răspuns:

Parintii vor sa te protejeze! expilcale ca deja esti matura, si esti in stare sa ei anumite decizii in viata ta! spune-i cai iubesti dar vreai sati petrci timpul cu el fara ca sa te urmareasca cineva! spune-le sa aiba incredere in tine! succes!:*

| dely199 a răspuns:

Si eu am patit asa, ai sa vezi ca o sa se obisnuiasca si parintii cu el, ii este greu tatalui tau sa vada ca tu ai crescut!