| Nathalie18 a întrebat:

Ce pot face in cazul in care imi refuza propunerea de a face sex? Insist sau nu mai zic nimic?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer vb poate esti urata si il cred, eu era sa devin gay cand am vazut o fata sincer mai bine o faceam cu unu decat cu aia

| Nathalie18 explică (pentru RAY):

Nu sunt urata, pentru ca s-a mai intamplat dar de o luna, nimic, desi vorbim, ne intalnim

| RAY a răspuns (pentru Nathalie18):

Da-mi o poza cu tine

| Nathalie18 explică (pentru RAY):

Prefer sa nu imi dezvalui identitatea

| RAY a răspuns (pentru Nathalie18):

Ok natalia, dar parca noi am mai vorbit pe TPU, isi respect parerea

| Nathalie18 explică (pentru RAY):

Putem vorbi in privat. Si merci

| RAY a răspuns (pentru Nathalie18):

Ok

| mihai69 a răspuns:

Depinde ce motive va invoca. Întreabă-l, discutați - abia pe urmă iei o decizie.

| Freya1 a răspuns:

Nu insista sa cazi in penibil nu arata ca esti dependenta sau disperata deoarece se va juca cu asta.Fa sa ii fie dor de tine fa sa isi doreasca el asta si sa ia initiativa

| Nathalie18 explică (pentru Freya1):

Cum?

| Freya1 a răspuns (pentru Nathalie18):

Pai fi si tu sexy pasionala intaratal fara sa vei sex.Nu raspunde prezent cand vrea el sex sau sta toata ziua pe capul lui

| SG1995 a răspuns:

Nu insista, va spune ca esti disperata, daca te refuza e clar fraier.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu daca insistenta ta ar duce la rezultatul scontat de tine. Trebuie sa fie ceva mutual, sa si doreasca ambii parteneri ca sa fie o experienta placuta si nu ceva mecanic facut doar asa de dragul celuilalt. Dar n ai de unde sa stii pana nu intrebi nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa iti bati capul daca te refuza. Stai pana cere el asta. Gasesti tu ce sa faci intre timp.

| cyupaku a răspuns:

Un baiat care refuza? are pe alta

| cyupaku a răspuns:

Cauta pe altcineva care este dispus

| petitconseil a răspuns:

Pai trebuie sa ii dai de inteles subtil, usor, un mic flirt, câteva mici apropouri, niste glumițe""nevinovate""si atunci vei vedea cum reacționează si daca este dispus.Niciodata sa nu ii spui direct ca vrei asta, ia-l încet ca spune tot, vorba aia.Succes!