| Maddy11 a întrebat:

Ce se întâmplă cand faci sex atunci cand esti la menstruație?

Răspuns Câştigător
| Lorennn a răspuns:

Senzatia este la fel doar ca doare putin mai mult la inceput si trebuie sa ai grija sa nu va murdariti. In schimba nimic nu este deosebit atata ca daca o faci neprotejat ai riscul sa iei o infectie mult mai repede.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Practic NU se intampla nimic deosebit sau ceva iesit din comun fata de sexul intretinut in afara perioadei respective. Cu unele posibile neajunsuri in cazul in care nu este folosit prezervativul. big grin

| mihai69 a răspuns:

Riști să ai cel puțin un orgasm!
rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Nimic. Doar ca sexul e murdar.

Răspuns utilizator avertizat
| Blueberry8 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Doar ca o sa va cam murdariti.Cel mai probabil tu o sa simti un...discomfort.Mna mie nu imi place senzatia.

| Trafia a răspuns:

Nimic. Absolut nimic. E exact la fel doar sa ai grija sa nu murdaresti asternutul ceva (vorbesc serios). Nu iti afecteaza sanatatea daca la asta te referi si nu este de loc un contraceptiv bun.