| andreeaaa1 a întrebat:

Cea mai romantica zi din viata voastra?
A mea a fost ierilove struckM'am impacat cu un baiat dupa ce am stat despartiti cateva zile dar intr-un mod foarte frumos.Ieri cum a fost 1 iunie la scoala s-a facut o petrecere.La petrecere a venit si el si am stat suparati toata petrecerea.Noi ne placeam dar niciunul nu facea primul pas.Ne'am despartit din cauza unei fete...credeam ca are vreo treaba cu el.In fine petrecerea s-a terminat la 4 adica ora 16.Si dupa am mers cu totii adica mai multi prieteni din scoala intr-un parc mai mare.Si acolo ne'am plimbat putin. De fapt eram doua grupuri.Grupul lor in care era el 3 fete si 2 baieti si grupul nostru format din 4 fete.Si ne'am intalnit la un "castel" e un acoperis ce seamana cu un castel si putin mai departe este o banca. El s-a asezat pe banca singur.Si eu m-am dus langa el. A inceput ploaia. M'a intrebat daca mi'e frig i'am zis ca deocamdata nu.Si cum era 1 iunie era o scena pe care cantau copii si unul dintre copii canta o melodie lenta si mai trista. Apoi a venit un baiat de la el din clasa mi-a luat mana mea si pe a lui si ne'a pus sa ne tinem de mana si sa dansam in ploaie.Eu nu am acceptat si i'am zis sa plecelaughingin fine a plecat a mai venit o prietena de-a mea si m'a intrebat daca plang si i'am zis ca nu.Ploaia incepuse mai tare dar ploua atat de furmos incat nu vroiam sa ma duc la dos.Eram uda fleasca si el m'a intrebat ce vroiam sa ii spun.Si eu i'am zis "pai vroiam sa stiu daca mai vrei sa fim impreuna?'si el a zis "da" si m'a luat in brate si l'am luat si eu ne'am sarutat in timp ce ploualove strucksi cei de la catsel de la acoperisul acela au aplaudat si-o fata a zis "IN SFARSIT!"
Nustiu a fost un moment foarte romantic si frumos! Ce parere aveti si vreau sa aud cea mai romantica zi sau cel mai special moment de pana acum.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ziua mea speciala a fost anul trecut pe la sfarsitul lunii decembrie cand ma vazusem cu una in statia de tren din Sevilla. De atunci nu am mai avut zile speciale.

| Narcis2007 a răspuns:

Frumos...eu n-am avut parte de nici macar a zecea parte din ce ai avut tu crying

| TheSol a răspuns:

Doamne cat de frumosss. Aproape imposibil :o. Numa in filme am mai vazut asa ceva. Nu stau sa ma gandesc la intamplari romantice de-ale mele, am avut si eu, dar vroiam sa te felicit pentru a ta! e GENIALAAA jurr! love struck foarte frumos. Esti tare tuuu love struck

| razvanel_5766 a răspuns:

Ziua mea cea mai speciala a fost in seara de Craciun cand am vorbit cu o fata care imi era foarte buna prietena...si atunci i-am zis ceea ce simt pentru eahappy

| saku970 a răspuns:

Ce dragut.eu nu am avut inca parte de o zi asa de romantica dar stiu sigur ca a ta a fost una foarte frumoasa :X

| whitenights a răspuns:

Ce dragut!

| CrosS a răspuns:

Buna andreea.
Totul s-a intamplat acu 3 ani de 8 martie. Imi placea foarte mult de o tipa cu care vorbisem doar pe net si cred ca am iesit 1 singura data la suc, nu-mi mai aduc bine aminte. tot ce conteaza este ca am invitato si in acea seara in oras. ea a acceptat si am facut tot posibilul sa o aduc accasa pentru ca pregatisem ceva special pentru ea. toata casa era plina de lumanari, de tot felul de miresme, in balcon aveam pregatit un buchet mare de trandafiri. inainte cu jumatate de ora de a ne intalni am facut comanda la un restaurant super bun, de ceva pizza care-i placea ei si clatite. Am asteptat'o in fata blocului unde i-am spus ca imi uitasem portofelul in casa, a urcat cu mine si i-am spus ca toate sigurantele s-au ars. a trebuit sa aprind toate lumanarelele din toata casa, a venit pizza i-am adus buchetul de trandafiri am baut un vin rosu... te las pe tine sa-ti imaginezi ce s-a intamplat happy. bye bye

| Iulia_1200 a răspuns:

Ooo. happy scuzee dar eu nu prea am zile romantice asa ca nu stiu ce sa iti spun.dar povestea ta a fost superlove struck am inceput sa plangg de fericire pe cuvantu' meu imi dau lacrimile laughing. asta pentru ca team imaginat pe tine si pe acel baiat si cei din " castel " sau nu stiu cum happy super tarelove struck nu mai am cuvintee happy :* bafta in continuare

| DarkBlood32 a răspuns:

Impresionanta intamplarea ta! love struck
Din pacate, nu am avut intamplari romantice/primul sarut/prima imbratisare/prima intalnire etc. crying crying crying crying :'

| sivvy2 a răspuns:

Al meu a fost si inca este urm:eram cu ciineva de vreo saptamana si nimeni nu ava curajul sa faca primul pas :un sarut.si eu cum eram intr-o zi nervoasa(era cel mai bun prieten al meu si a devenit si iubit)ma certasem cu mama nu ma mai opream din plans si atunci el m-a luat in brate si m-a sarutat si a spus ca ma iubeste si nimic dupa acesl sarut nu o sa ma mai faca sa plang si apoi.eu am o piscina(eram in piscina cand ne-am sarutat mai era si cea mai buna prietena a mea(ea are 9 ani)(eu 14)dar ea era dupa suc si a scapat tava si a mai intarziat si asa s-a produs magia apoi a urmat un lung sir de saruturi sub apa si acum cand sciu acest mesaj el citeste si este langa mine sarutandu-ma usor.este plin de frisca pentru ca facem un tort.e ziua lui azi(face 16 ani!)si acum ii spun cu mana pe inima si cu cea mai mare dragoste:te iubesc! :X